KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15349033

nr 1534 9033

Troels Trier

(f. 1940), Danmark

Oljemålning, Landskap med hästar. Signerad. Olja på duk, 68x95 cm, yttermått inklusive ram: 91x119 cm

Troels Trier, dansk konstnär född 1940.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:45:34

Troels Trier

Läs mer om Troels Trier